Pakketpunten - Data

Download pakketpunten data, bekijk statistieken en update status

← Terug naar kaart

Alle vervoerders

Marktaandeel en groei per vervoerder

21.743
Totaal pakketpunten
+9.053
Sinds 2025-W47
+71.3%
Totale groei
11
Vervoerders

Marktaandeel per vervoerder

Groei per vervoerder

PostNLPostNL
4.890+460+10.4%
DHLDHL
4.719+461+10.8%
VintedGoVintedGo
2.406+555+30.0%
DPDDPD
2.348+361+18.2%
FedExFedEx
1.911+1911+0.0%
AmazonAmazon
1.909+1909+0.0%
InPostInPost
1.333+1333+0.0%
GLSGLS
972+972+0.0%
ViaTimViaTim
751+751+0.0%
DeBurenDeBuren
267+103+62.8%
BudbeeBudbee
237+237+0.0%

Ontwikkeling alle vervoerders over tijd

Wekelijkse verandering per vervoerder

Wekelijkse data per vervoerder

WeekAmazonBudbeeDHLDPDDeBurenFedExGLSInPostPostNLViaTimVintedGoTotaal
2026-W421.909(+18)2374.719(-8)2.348(-16)267(+2)1.911(-29)972(-1)1.333(-4)4.890(+11)751(+98)2.406(+11)21.743
2026-W411.891(+670)2374.727(+2)2.364(+29)265(+11)1.940(-22)973(+1)1.337(+55)4.879(-2)653(-2)2.395(-10)21.661
2026-W401.221(+1)2374.725(-2)2.335(+1)254(+1)1.962(+4)972(+1)1.282(-12)4.881(-1)6552.40520.929
2026-W391.220(-960)237(-191)4.727(+46)2.334(-4)253(+10)1.958(+1958)971(-3)1.294(+107)4.882(-5)655(+31)2.405(+2)20.936
2026-W382.1804284.681(+22)2.338(-6)243(+1)0974(+1)1.187(-23)4.887(-15)624(+74)2.403(+10)19.945
2026-W372.1804284.659(+40)2.344(+52)242(-2)0973(+1)1.210(+87)4.902(-12)550(+18)2.393(-24)19.881
2026-W362.1804284.619(+38)2.292(+26)244(+4)0972(+2)1.123(+3)4.914(+5)532(+53)2.417(+2)19.721
2026-W352.1804284.581(+90)2.266(-251)240(+2)0970(+96)1.120(+76)4.909(+13)479(+22)2.415(+2)19.588
2026-W342.1804284.491(+76)2.517(+47)238(+3)08741.044(+31)4.896(+10)457(+24)2.413(+9)19.538
2026-W332.1804284.415(+39)2.470(+33)235(+2)0874(-94)1.013(+25)4.886(+1)433(+1)2.404(+2)19.338
2026-W322.1804284.376(-19)2.437(+31)233(+6)0968988(+9)4.885(-4)432(-1)2.402(+7)19.329
2026-W312.180(+461)4284.395(-29)2.406(-23)227(+3)0968979(-4)4.889(+1)433(+4)2.395(+6)19.300
2026-W301.719(-17)4284.424(-59)2.429(-48)224(+6)0968(-1)983(-23)4.888(+10)429(+3)2.389(+1)18.881
2026-W291.736428(-2)4.483(-91)2.477(-34)218(+2)09691.006(+11)4.878(+12)426(+9)2.388(+10)19.009
2026-W281.736430(-2)4.574(+3)2.511(-26)216(+4)0969995(+82)4.866(+1)417(-2)2.378(+7)19.092
2026-W271.736(+27)4324.571(-24)2.537(-38)212(+6)0969(+2)913(-99)4.865(+12)4192.371(+2)19.025
2026-W261.709(+2)4324.595(+18)2.575(-24)206(+6)0967(-2)1.0124.853(+29)419(+9)2.369(+11)19.137
2026-W251.707(+53)4324.577(+48)2.599(-19)200(+5)09691.012(+16)4.824(+13)410(-4)2.358(-11)19.088
2026-W241.654(-29)4324.529(+9)2.618(+7)195(+2)0969(+2)996(-20)4.811(+18)414(+6)2.369(+13)18.987
2026-W231.683(+35)432(-47)4.520(+7)2.611(+20)193(+2)0967(+4)1.016(+50)4.793(+11)408(+4)2.356(+2)18.979
2026-W221.648(+8)479(+47)4.513(-1)2.591(+5)191(+3)0963(+1)966(+5)4.782(+11)404(+2)2.354(+8)18.891
2026-W211.640(+6)432(-47)4.514(+19)2.586(+10)188(+2)0962(-1)961(-12)4.771(+7)402(+1)2.346(+19)18.802
2026-W201.634(+18)4794.495(+28)2.576(-3)186(+4)0963973(-8)4.764(+27)401(-1)2.327(+11)18.798
2026-W191.616(+5)479(+202)4.467(+35)2.579(+193)182(+2)0963(+2)981(+35)4.737(+7)402(-4)2.316(+5)18.722
2026-W181.611(+11)277(-1)4.432(-56)2.386(-20)180(+4)0961(-2)946(-14)4.730(+20)406(+6)2.311(+17)18.240
2026-W171.600(-7)278(-6)4.488(-15)2.406(+65)176(+1)0963(+1)960(+12)4.710(+10)400(+11)2.294(+21)18.275
2026-W161.607(+62)2844.503(+25)2.341(-13)175(+2)0962(+1)948(+23)4.700(+14)3892.273(+25)18.182
2026-W151.545(+18)284(+2)4.478(+8)2.354(+43)173(+2)0961925(-18)4.686(+10)389(-3)2.248(+23)18.043
2026-W141.527(-5)282(+86)4.470(+11)2.311(+2)171(+1)0961(+1)943(+1)4.676(+21)392(-1)2.225(+2)17.958
2026-W131.532(+7)196(+196)4.459(+6)2.309(-8)1700960(-3)942(+942)4.655(+16)393(+393)2.223(+23)17.839
2026-W121.525(+5)04.453(+21)2.317(+111)170(+2)0963(+1)04.639(+14)02.200(+23)16.267
2026-W111.520(-33)04.432(+25)2.206(+60)1680962(+1)04.625(+19)02.177(+22)16.090
2026-W101.553(+336)04.407(-4)2.146(+58)168(+1)0961(+2)04.606(+5)02.155(+26)15.996
2026-W091.21704.411(+184)2.088(+11)167(-1)0959(+55)04.601(+11)02.129(+7)15.572
2026-W081.21704.227(-111)2.077(-5)168(+3)0904(-52)04.590(+13)02.122(+11)15.305
2026-W071.21704.338(-45)2.082(-17)1650956(+6)04.577(+17)02.111(+25)15.446
2026-W061.21704.383(+20)2.099(+36)165(-3)0950(+1)04.560(+1)02.086(+16)15.460
2026-W051.21704.363(+26)2.063(+1)1680949(+2)04.559(+16)02.070(+40)15.389
2026-W041.21704.337(+4)2.062(+25)168(+1)0947(+1)04.543(+14)02.030(+29)15.304
2026-W031.21704.333(+23)2.037(+4)1670946(+946)04.529(+2)02.001(+4)15.230
2026-W021.217(+1217)04.310(+167)2.033(+161)167(-2)0004.527(-11)01.997(+15)14.251
2026-W01004.143(-27)1.872(-28)1690004.538(+1)01.982(+11)12.704
2025-W52004.170(-113)1.900(-38)1690004.537(+23)01.971(+15)12.747
2025-W51004.283(-24)1.938(-100)1690004.514(+22)01.956(+39)12.860
2025-W50004.307(+21)2.038(-29)169(-3)0004.492(+19)01.917(+30)12.923
2025-W49004.286(+19)2.067(+71)1720004.473(+24)01.887(+13)12.885
2025-W48004.267(+9)1.996(+9)172(+8)0004.449(+19)01.874(+23)12.758
2025-W47004.2581.9871640004.43001.85112.690

Dekking en dichtheid — Nederland

341 gemeenten · bijgewerkt 12-10-2026

Pakketpunten

21.743

Per 10.000 inwoners

12.4

Per km²

0.52

Dekking binnen 500 m

9.2%

van het landoppervlak

Per vervoerder

Per type locatie

Dekkingsgraad

Aandeel van het landoppervlak binnen loopafstand van een pakketpunt. Berekend in RD New (EPSG:28992), dus in echte meters.

binnen 300 m4.4%
binnen 400 m6.7%
binnen 500 m9.2%

Gemeenten op dichtheid

#GemeenteProvinciePuntenPer 10.000Dekking 500 m
1SchiermonnikoogFriesland332,050.5%
2Noord-BevelandZeeland2027,053.0%
3Noardeast-FryslânFriesland11926,134.5%
4VlielandFriesland326,040.3%
5OldambtGroningen9224,226.8%
6HarlingenFriesland3823,771.6%
7OoststellingwerfFriesland5822,773.9%
8Peel en MaasLimburg9822,579.3%
9HulstZeeland6222,53.9%
10LeudalLimburg8022,458.6%
11Midden-DrentheDrenthe7422,284.3%
12SluisZeeland5121,973.6%
13StadskanaalGroningen6821,469.3%
14TynaarloDrenthe7221,259.3%
15VeendamGroningen5821,189.1%
16Het HogelandGroningen9920,72.2%
17HoogeveenDrenthe11520,6514.2%
18OpsterlandFriesland6120,516.4%
19TwenterandOverijssel6920,459.6%
20Baarle-NassauNoord-Brabant1420,415.9%
21DrutenGelderland3920,4115.6%
22Súdwest-FryslânFriesland18220,234.2%
23GoesZeeland7720,1811.5%
24WesterwoldeGroningen5220,164.2%
25EemsdeltaGroningen9219,974.4%
26WaadhoekeFriesland9119,755.8%
27ScherpenzeelGelderland2019,720.1%
28EerselNoord-Brabant3819,678.5%
29BeekLimburg3119,6418.1%
30DoesburgGelderland2219,5229.7%
31HaaksbergenOverijssel4719,336.8%
32LisseZuid-Holland4419,1233.1%
33VeereZeeland4219,095.2%
34Midden-GroningenGroningen11619,086.4%
35HengeloOverijssel15418,9831.7%
36HellendoornOverijssel6818,938.2%
37AmelandFriesland718,830.7%
38WoensdrechtNoord-Brabant4118,747.8%
39WesterkwartierGroningen11918,666.8%
40ZwartewaterlandOverijssel4318,649.2%
41BeeselLimburg2518,6110.6%
42DantumadielFriesland3518,55.8%
43RoerdalenLimburg3818,478.7%
44HardenbergOverijssel11218,387.4%
45Schouwen-DuivelandZeeland6218,383.6%
46PuttenGelderland4518,258.0%
47AlblasserdamZuid-Holland3718,1556.1%
48AlmeloOverijssel13218,1529.9%
49HalderbergeNoord-Brabant551810.4%
50TholenZeeland4617,865.2%
51WeststellingwerfFriesland4617,863.7%
52LeeuwardenFriesland22717,7912.7%
53ZundertNoord-Brabant3917,695.7%
54EmmenDrenthe18917,6510.1%
55AltenaNoord-Brabant10017,588.0%
56TytsjerksteradielFriesland5617,586.9%
57BerkellandGelderland7617,455.4%
58De Fryske MarrenFriesland9017,43.5%
59ZaltbommelGelderland5017,313.9%
60Aa en HunzeDrenthe4417,293.3%
61BoxtelNoord-Brabant5717,2510.8%
62DalfsenOverijssel5017,234.7%
63Heeze-LeendeNoord-Brabant2817,185.5%
64NoordoostpolderFlevoland8117,142.8%
65RaalteOverijssel6517,136.2%
66NoordenveldDrenthe5316,964.2%
67West BetuweGelderland8716,798.4%
68RhenenUtrecht3416,7812.5%
69Kaag en BraassemZuid-Holland4716,7611.5%
70Oude IJsselstreekGelderland6616,768.3%
71MaasgouwLimburg4016,6914.1%
72BronckhorstGelderland6016,663.2%
73Alphen-ChaamNoord-Brabant1716,653.9%
74SteenwijkerlandOverijssel7416,624.7%
75AchtkarspelenFriesland4616,537.8%
76OmmenOverijssel3016,52.4%
77BeekdaelenLimburg5916,421.2%
78PekelaGroningen2016,399.8%
79TerschellingFriesland816,340.4%
80StaphorstOverijssel2816,284.5%
81Goeree-OverflakkeeZuid-Holland8116,184.6%
82NieuwkoopZuid-Holland4716,1810.3%
83Son en BreugelNoord-Brabant2816,1714.3%
84MeppelDrenthe5516,1517.4%
85SteenbergenNoord-Brabant4016,124.0%
86LopikUtrecht2316,075.7%
87MoerdijkNoord-Brabant6016,066.7%
88OpmeerNoord-Holland1916,057.1%
89DinkellandOverijssel4215,975.8%
90Valkenburg aan de GeulLimburg2615,8913.9%
91DrontenFlevoland6615,882.7%
92Etten-LeurNoord-Brabant7015,817.9%
93Hof van TwenteOverijssel5515,714.7%
94TerneuzenZeeland8515,615.9%
95CoevordenDrenthe5515,573.6%
96Oost GelreGelderland4615,568.1%
97BrunssumLimburg4315,5332.2%
98EnschedeOverijssel24815,4524.5%
99HeerlenLimburg13415,4447.9%
100NunspeetGelderland4315,446.6%
101SchagenNoord-Holland7215,447.7%
102BrummenGelderland3215,425.3%
103WesterveldDrenthe3015,422.3%
104WestervoortGelderland2315,3644.6%
105VenloLimburg15415,1317.5%
106SmallingerlandFriesland8515,113.5%
107De WoldenDrenthe3715,083.4%
108ZeewoldeFlevoland3415,012.2%
109BorseleZeeland3414,925.0%
110LelystadFlevoland12014,92.6%
111Bodegraven-ReeuwijkZuid-Holland5214,799.4%
112EpeGelderland4914,775.0%
113HeerenveenFriesland7514,777.4%
114HillegomZuid-Holland3314,7727.2%
115DoetinchemGelderland8614,7621.1%
116ZutphenGelderland7114,7630.4%
117BeverwijkNoord-Holland6214,6234.6%
118MolenlandenZuid-Holland6414,457.5%
119ApeldoornGelderland23914,4411.3%
120TielGelderland6114,4128.8%
121OverbetuweGelderland7014,3913.3%
122AalsmeerNoord-Holland4614,3824.5%
123DeurneNoord-Brabant4714,378.8%
124AaltenGelderland3914,327.5%
125WierdenOverijssel3514,327.3%
126Rijssen-HoltenOverijssel5514,319.9%
127AssenDrenthe9814,2817.0%
128OldebroekGelderland3414,275.7%
129Sittard-GeleenLimburg13114,2531.0%
130Olst-WijheOverijssel2614,223.5%
131Den HelderNoord-Holland8014,216.8%
132MedemblikNoord-Holland6414,176.2%
133DeventerOverijssel14314,1217.9%
134TubbergenOverijssel3014,14.2%
135HarderwijkGelderland6914,0924.1%
136GoirleNoord-Brabant3414,0513.7%
137Hollands KroonNoord-Holland6814,042.4%
138Stede BroecNoord-Holland3114,0328.3%
139Loon op ZandNoord-Brabant3314,0212.0%
140BestNoord-Brabant4214,0120.7%
141WeertLimburg7013,9713.2%
142West Maas en WaalGelderland2713,887.3%
143VaalsLimburg1413,8612.8%
144VoorstGelderland3413,856.7%
145NijkerkGelderland6113,8116.3%
146VughtNoord-Brabant3713,819.7%
147MiddelburgZeeland6713,7521.4%
148OldenzaalOverijssel4413,7535.0%
149BladelNoord-Brabant2813,736.6%
150RenkumGelderland4313,7313.6%
151RoermondLimburg8013,7319.0%
152Hendrik-Ido-AmbachtZuid-Holland4313,7153.3%
153HattemGelderland1713,6914.7%
154ZoeterwoudeZuid-Holland1213,6915.0%
155ElburgGelderland3213,6612.6%
156Bergen op ZoomNoord-Brabant9213,6317.9%
157DongenNoord-Brabant3613,6216.3%
158OisterwijkNoord-Brabant3613,626.5%
159OudewaterUtrecht1413,577.9%
160Berg en DalGelderland4713,4310.1%
161RijswijkZuid-Holland7413,457.4%
162NoordwijkZuid-Holland5913,3912.0%
163SomerenNoord-Brabant2613,367.7%
164Echt-SusterenLimburg4313,337.0%
165LosserOverijssel3013,35.0%
166KerkradeLimburg5913,2841.4%
167TexelNoord-Holland1813,261.3%
168ReimerswaalZeeland3013,253.5%
169AlmereFlevoland28713,1619.0%
170LandgraafLimburg4813,0529.5%
171Bergen (L.)Limburg1713,033.4%
172RidderkerkZuid-Holland6012,9935.5%
173MaashorstNoord-Brabant7412,9810.1%
174MontfoortUtrecht1812,936.7%
175UrkFlevoland2812,864.0%
176VlissingenZeeland5712,852.2%
177KampenOverijssel7112,798.4%
178BredaNoord-Brabant23612,7830.0%
179GeertruidenbergNoord-Brabant2812,7620.3%
180LochemGelderland4312,755.2%
181DrechterlandNoord-Holland2512,685.6%
182GroningenGroningen29812,6423.0%
183GorinchemZuid-Holland4712,6333.4%
184WinterswijkGelderland3612,593.6%
185BarneveldGelderland7612,589.9%
186Hoeksche WaardZuid-Holland11012,587.8%
187BunschotenUtrecht2812,5712.4%
188ZevenaarGelderland5512,5713.2%
189Voorne aan ZeeZuid-Holland9212,559.8%
190SteinLimburg3112,5427.6%
191HelmondNoord-Brabant11712,4632.1%
192Eijsden-MargratenLimburg3212,4310.4%
193BaarnUtrecht3112,4214.3%
194VenrayLimburg5412,386.0%
195DordrechtZuid-Holland14812,3720.8%
196TilburgNoord-Brabant27812,3729.8%
197BernhezeNoord-Brabant3912,3210.3%
198EnkhuizenNoord-Holland2312,253.6%
199RucphenNoord-Brabant2812,218.9%
200LingewaardGelderland5712,1714.2%
201NederweertLimburg2112,164.1%
202ValkenswaardNoord-Brabant3812,1110.1%
203VoerendaalLimburg1512,0511.4%
204Wijk bij DuurstedeUtrecht2912,0414.6%
205BorneOverijssel281220.0%
206SoestUtrecht5611,9318.8%
207AstenNoord-Brabant2011,885.1%
208WaalwijkNoord-Brabant5811,8814.6%
209Borger-OdoornDrenthe3011,873.5%
210Land van CuijkNoord-Brabant10811,877.0%
211WestlandZuid-Holland13411,8523.5%
212KapelleZeeland1511,825.4%
213NijmegenGelderland21111,7851.7%
214ArnhemGelderland19311,7627.5%
215MaastrichtLimburg14211,6839.7%
216s-HertogenboschNoord-Brabant18411,6827.1%
217Den HaagZuid-Holland63911,5357.5%
218OssNoord-Brabant10711,5114.6%
219Mook en MiddelaarLimburg911,511.5%
220KrimpenerwaardZuid-Holland6511,477.5%
221NissewaardZuid-Holland9811,4417.6%
222SliedrechtZuid-Holland2911,2842.0%
223Gilze en RijenNoord-Brabant3011,226.7%
224Krimpen aan den IJsselZuid-Holland3311,2253.9%
225HeerdeGelderland2111,166.0%
226BurenGelderland3011,098.0%
227MeierijstadNoord-Brabant9210,9810.7%
228ZwolleOverijssel14310,9522.2%
229EindhovenNoord-Brabant26110,9445.3%
230ErmeloGelderland3010,946.0%
231Dijk en WaardNoord-Holland9410,9323.1%
232PurmerendNoord-Holland9110,9314.8%
233Sint-MichielsgestelNoord-Brabant3210,8911.9%
234RotterdamZuid-Holland72010,8427.3%
235DrimmelenNoord-Brabant3010,85.1%
236HaarlemmermeerNoord-Holland16910,7915.4%
237BeuningenGelderland2810,7813.9%
238RhedenGelderland4710,7510.6%
239De Ronde VenenUtrecht4810,749.7%
240HoornNoord-Holland8010,6823.2%
241NieuwegeinUtrecht6810,6549.2%
242HuizenNoord-Holland4410,6123.7%
243PapendrechtZuid-Holland3410,5547.6%
244Reusel-De MierdenNoord-Brabant1410,544.9%
245KoggenlandNoord-Holland2410,527.3%
246LarenNoord-Holland1210,517.1%
247RoosendaalNoord-Brabant8110,4916.4%
248MontferlandGelderland3810,478.2%
249VijfheerenlandenUtrecht6110,439.4%
250EdeGelderland12510,416.6%
251Utrechtse HeuvelrugUtrecht5210,358.7%
252VlaardingenZuid-Holland7610,335.8%
253AlkmaarNoord-Holland11510,2915.3%
254AmersfoortUtrecht16310,2738.6%
255Alphen aan den RijnZuid-Holland11510,2116.5%
256HeumenGelderland1710,1911.7%
257VeenendaalUtrecht6910,1955.2%
258OosterhoutNoord-Brabant5710,1414.4%
259WageningenGelderland4010,0816.2%
260Gulpen-WittemLimburg1410,017.0%
261Gemert-BakelNoord-Brabant319,986.6%
262VelsenNoord-Holland689,920.2%
263De BiltUtrecht439,8410.2%
264WormerlandNoord-Holland169,778.0%
265Bergen (NH.)Noord-Holland299,756.5%
266Geldrop-MierloNoord-Brabant399,7225.9%
267LaarbeekNoord-Brabant229,7211.1%
268Horst aan de MaasLimburg419,664.8%
269WaterlandNoord-Holland179,644.2%
270UithoornNoord-Holland299,6226.3%
271HeusdenNoord-Brabant439,538.6%
272MaasdrielGelderland249,518.4%
273GoudaZuid-Holland719,4755.5%
274LeusdenUtrecht299,4410.0%
275WoerdenUtrecht509,3912.5%
276CranendonckNoord-Brabant209,385.9%
277Capelle aan den IJsselZuid-Holland639,3665.5%
278Hardinxveld-GiessendamZuid-Holland179,2920.0%
279DuivenGelderland239,1514.7%
280SchiedamZuid-Holland729,1452.4%
281Ouder-AmstelNoord-Holland139,1211.6%
282MeerssenLimburg179,1116.5%
283ZeistUtrecht609,123.5%
284DelftZuid-Holland959,0754.6%
285RenswoudeUtrecht59,075.5%
286MaassluisZuid-Holland309,0341.6%
287ZaanstadNoord-Holland1428,9931.4%
288HilversumNoord-Holland838,9526.6%
289WoudenbergUtrecht128,916.1%
290LeiderdorpZuid-Holland248,7536.4%
291HeilooNoord-Holland218,7425.1%
292VeldhovenNoord-Brabant408,7425.0%
293SimpelveldLimburg98,7113.1%
294ZwijndrechtZuid-Holland398,733.5%
295DiemenNoord-Holland278,626.7%
296LeidenZuid-Holland1098,5864.4%
297WijchenGelderland358,4713.4%
298UtrechtUtrecht3118,4545.9%
299AmsterdamNoord-Holland7738,3940.1%
300ZuidplasZuid-Holland378,3912.9%
301HilvarenbeekNoord-Brabant138,382.1%
302BoekelNoord-Brabant98,217.5%
303IJsselsteinUtrecht288,2127.4%
304HeemskerkNoord-Holland328,1721.9%
305OostzaanNoord-Holland88,0911.5%
306Neder-BetuweGelderland208,0411.2%
307CulemborgGelderland237,9411.7%
308WaddinxveenZuid-Holland237,8519.2%
309Pijnacker-NootdorpZuid-Holland447,7922.3%
310Midden-DelflandZuid-Holland157,611.5%
311BarendrechtZuid-Holland377,5637.2%
312BergeijkNoord-Brabant147,514.2%
313ZoetermeerZuid-Holland957,4851.3%
314KatwijkZuid-Holland497,4230.8%
315NuenenNoord-Brabant177,214.1%
316TeylingenZuid-Holland277,1621.8%
317AmstelveenNoord-Holland667,1524.2%
318HaarlemNoord-Holland1157,0859.1%
319HeemstedeNoord-Holland196,9849.1%
320WaalreNoord-Brabant126,8811.0%
321Edam-VolendamNoord-Holland256,867.7%
322LandsmeerNoord-Holland86,865.1%
323HoutenUtrecht356,8416.8%
324Gooise MerenNoord-Holland406,7513.0%
325CastricumNoord-Holland246,648.0%
326GennepLimburg116,444.9%
327AlbrandswaardZuid-Holland166,216.8%
328LansingerlandZuid-Holland406,1915.0%
329BlaricumNoord-Holland76,0414.0%
330Leidschendam-VoorburgZuid-Holland466,0424.2%
331Stichtse VechtUtrecht395,969.8%
332BunnikUtrecht95,856.8%
333OirschotNoord-Brabant115,813.9%
334WijdemerenNoord-Holland145,76.0%
335BloemendaalNoord-Holland135,5210.9%
336VoorschotenZuid-Holland145,4127.4%
337WassenaarZuid-Holland145,325.5%
338OegstgeestZuid-Holland114,4346.5%
339UitgeestNoord-Holland53,618.9%
340ZandvoortNoord-Holland52,924.4%
341EemnesUtrecht22,172.3%